Poseď si s nami

Poseď si s nami

V dobe sociálnych sietí, milióna povinností a nedostatku času je z nášho pohľadu azda tým najdôležitejším drahokamom stretnúť sa so svojimi priateľmi aj osobne. DHZ Nová Dubnica – Kolačín sa takejto aktivity zhostila v plnom prúde a vďaka dotácií od Trenčianskeho samosprávneho kraja sa nám podarilo nakúpiť 12 setov lavíc spolu so stolmi.

Tieto sety nám umožnia nielen usadiť v jednom čase 70-90 ľudí pokope, ale vytvoríme tým podmienky na  krásne „puto sedenia na lavičke“. Veď s kým prehodiť pár slov, ak nie s človekom ktorý sedí naproti alebo vedľa nás. Na tento úžasný projekt sme minuli 1439,90 € pričom práve dotácia z TSK činila 700 €. Zvyšných 739,90 € bolo dofinancovaných zo zdrojov DHZ Nová Dubnica – Kolačín.

Ale čo sú peniaze oproti zážitkom, ktoré spolu zažívame pri hodoch, haluškovom festivale ale i iných podujatiach ktoré sa konajú v našej obci. Tam všade totižto plánujeme nové sety využívať. Náš projekt Poseď si s nami mal ale i konkrétne zameranie.

Termín projektu bol zadaný na jún-júl 2022 a práve v tomto čase sme organizovali naše podujatie pre hasičov, kde si mohli nové sety vyskúšať. A veruže sme si pri premenlivom počasí aj vyskúšali ich rýchlu spratnosť ktorá sa veľmi osvedčila.

Dúfame teda, že nám stoly a  lavice poslúžia čo najdlhšie a každý bude mať tú príležitosť stretnúť či starých alebo nových známych.

Projekt Poseď si s nami vznikol v spolupráci Trenčianskeho samosprávneho kraja a DHZ Nová Dubnica – Kolačín. Realizácia projektu jún-júl 2022. Celkove náklady na projekt 1439,90 €. Dotácia z TSK 700 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *